Header Ads

POLECAM: YOUTUBE INowa seria na moim blogu - "Polecam", w którym chciałabym przedstawiać Wam 10-ciu moich ulubieńców; miejsca i rzeczy w internecie, które według mnie są warte uwagi :)

Na pierwszy ogień pójdzie YouTube (kolejność przypadkowa)  1. ASTROFAZA - "dla głodnych kosmosu!" Można powiedzieć nieziemski kanał o kosmosie i wszelakich rzeczy z nim związanych. Po kilku odcinkach, będziecie powtarzać to hasło razem z prowadzącym Piotrem Kosem, który w bardzo ciekawy sposób przekazuje informacje i ciekawostki. Z humorem, bez nadęcia. Dla spragnionych wiedzy o wszechświecie kanał "must have" w subskrypcjach :)  
  2.  KUBA KLAWITER - czyli technologia, gadżety i damski biust Kanał o szeroko rozumianej technologii. Kubę możecie znać/kojarzyć z programu na TVN Turbo "Nowy Gadżet". Bardzo ciekawą serią na jego stronie jest 'Tech Week', w którym opisuje, co działo się w miniony weekend w świecie techniki. Bardzo inspirujące - z jajem, ogromną dawką śmiechu, czasem ironii, czasem hejtu. Warto zaglądać, chociażby dla tej jednej serii - żeby być na bieżąco, z tym co się wydarza na świecie:)      
  3. DAFUQ - "rzeczy, których nie wiesz o ... - prawdopodobnie" Jeden z pierwszych kanałów tego typu w Polsce. Chłopaki w bardzo ciekawy i super profesjonalny sposób przekazują widzom dawkę wiedzy, której PRAWDOPODOBNIE nie wiedzieli. Odcinki mają różną tematykę: od filmów i seriali, po bajki i kreskówki. Fakty są wyszukane, rzadko kiedy powtarzają się z innych kanałów. Naprawdę warto dodać do obserwowanych - choćby po to, by na spotkaniu towarzyskim móc wyróżnić się nietypową widzą :)    
  4. THE PINK ROOK - porady makijażowe, testy, kultura - babski miszmasz: Oto jak opisuje swój kanał sama autorka : "ThePinkRook: Nie zamykają się jej 2 rzeczy - szafa i usta. Na karaoke zawsze śpiewa ‘Miłość Ci wszystko wybaczy’ Hanki Ordonówy. Nigdy nie odmawia dobrego Mojito, pięknych szpilek i nowych podróży!" - to powinno być wystarczającą zachętą :)    
  5.  CHEERS MY HELLS - moda, moda i jeszcze raz moda: Kanał polecam każdej dziewczynie (i chłopakom jak chcą to i owszem), która chce być na bieżąco z trendami i tym co w modzie piszczy. Duża dawka inspiracji i porad.    
  6. OLFAKTORIA  - ekskluzywnie: Filmiki o stylu życia, perfumach, zakupach, poradach i zabiegach. Prowadząca kanał Dorota Goldman jest osobą niebanalną, bardzo ciekawą i imponującą. Uwagę przykuwa jej styl oraz poglądy. Trzeba jej przyznać, że na perfumach zna się jak mało kto! Polecam :)  
  7. CALLMEKAT/ KATARZYNA NAPIÓRKOWSKA: artystka Kasię poznałam, gdy jeszcze prowadziła kanał w języku polskim. Zamieszczała na nim filmiki związane z tematyką beauty, stylizacje, krótkie filmy, teledyski oraz inne własne produkcje. 6 miesięcy temu przestała do nas mówić w języku polskim, a zaczęła tylko w języku angielskim. Jej twórczość youtubowa przeszła metamorfozę -  teraz można u niej znaleźć przepięknie nakręcone filmy np. na temat depresji, (temat który jest bardzo ciężkim orzechem do zgryzienia). Warto zajrzeć, naprawdę!    
  8. FIT COUPLE : motywacja i instruktaż: Kanał prowadzony przez Martę i Alana, parę z Wrocławia zakochaną w sobie i w sporcie. Tematyka fitness, suplementacji, diet i motywacji. Dla każdego kto ćwiczy amatorsko i bardziej profesjonalnie - użyteczne uwagi i ciekawe ćwiczenia.  
  9. JULIA KOBUS - dawka codzienności na youtube: Julkę odkryłam przypadkiem, wyświetliła mi się w polecanych kanałach, podczas oglądania kompletnie innego filmu. Weszłam na chwilkę i zostałam na dłużej. Codzienność młodej mamy mieszkającej z dwoma urwisami: synkiem Aleksem i psem Maxem. Pozytywna energia przekazywana dla każdego, o każdej porze :)  
  10. DDOB - Daily Dose of Beauty/ Codzienna Dawka Piękna: "Sposób na codzienne odkrywanie piękna [...].Chcemy zbliżać, motywować, przełamywać bariery" - to motto ambasadorek DDOB. Ciekawe filmy tworzone przez ciekawe kobiety :)  
Kogo subskrybujecie na YouTube? Piszcie w komentarzach!

Brak komentarzy