Header Ads

DZIEŃ OJCA: co na prezent?"Jeden ojciec znaczy więcej niż stu nauczycieli"
- George Herbert
Dzień Ojca, podobnie jak Dzień Matki to czas, w którym możemy pokazać rodzicom, jak bardzo ich kochamy, doceniamy i szanujemy. Trzeba to robić na co dzień - to oczywiste, ale jeden dzień w roku można to robić wyjątkowo mocno :)

Mój tato jest dla mnie nie "tylko" ojcem. Jest moim opiekunem, złotą rączką, doradcą, idealnym kompanem do zakupów, malarzem, stolarzem, górnikiem, hydraulikiem, kociarzem, informatykiem, inżynierem, ogrodnikiem, mechanikiem ... Zawsze mogę na Niego liczyć, nigdy mnie nie zawiódł. Mój przyszły mąż będzie miał ciężkie zadanie - dorównać, choć w połowie mojemu tacie :)

Co ciekawego można przygotować/kupić dla swojego taty? Oto moje 3 propozycje:


WODA TOALETOWA/PERFUMY: pierwszy strzał to bezpieczna opcja. Nawet jeśli nie wiesz, jakie upodobnia zapachowe ma Twój tata - zakradnij się do łazienki i powąchaj jego wodę po goleniu, albo inny kosmetyk. Znajdź w drogerii coś, zbliżonego zapachowo do tego, co już posiada :)

ZESTAW DLA BRODACZA: Jeśli Wasz tato, podobnie jak mój posiada mniej lub bardziej bujny zarost, super opcją jest zakup specjalnego zestawu pielęgnacyjnego do brody. W tym roku zdecydowałyśmy się z siostrą na taki prezent - niebanalny i bardzo oryginalny. Tato sam z siebie nie kupiłby podobnej pielęgnacji, dlatego mamy prawie 100% pewność, że to będzie strzał w 10 :)
VOUCHER NA KRĘGLE/TOR WYŚCIGOWY: genialne rozwiązanie. Rozrywka, rywalizacja i zabawa w jednym. Jeśli nie masz pomysłu, co z rzeczy materialnych spodobałoby się Twojemu tacie to genialna opcja. Rok temu zaprosiłyśmy razem z siostrą naszego tatę na kręgle: początkowa wykupiona godzina zabawy, przerodziła się w 3-godzinną sportową rywalizację o pierwsze miejsce. Oczywiście  tato wygrał:)


Dajcie znać w komentarzach, jak planujecie tego roczny Dzień Ojca! 


Zapraszam Was również na mój instagram:


oraz stronę na facebooku, na której najszybciej pojawia się informacja o nowym wpisie:)

2 komentarze:

  1. Wykorzystałam pomysł z karnetem na kręgle było nadzwyczajnie. Ika

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dałaś wygrać tacie? Mam nadzieje że tak - w końcu to jego święto haha :)

      Usuń