Header Ads

VOLLARE: RECENZJA SERII PROTEINY KOZIEGO MLEKA + KONKURS!


Uwielbiam testować nowe kosmetyki. Szczególnie gdy są to polskie produkty, w przystępnej cenie. Każda kosmetyczna perełka z rodzimego podwórka cieszy podwójnie; z rozmów z koleżankami czy z youtube wiem, że nie tylko ja tak uważam. 

Vollare: seria Proteiny Koziego Mleka

"Produkty Vollare są skierowane do Kobiet, które chcą wyglądać dobrze i elegancko, a dysponują ograniczoną ilością czasu łącząc kilka życiowych ról. Są strażniczkami domowego budżetu, gdzie wydatki na makijaż nie są priorytetem. Kosmetyki są oparte na całkowicie nowych oraz istotnie ulepszonych recepturach, a zamknięte są w wygodnych ergonomicznych opakowaniach z optymalną pojemnością" - tak o firmie pisze sam producent Verona Cosmetics.

Kozie mleko - naturalne dobro

  Właściwości kosmetyczne Koziego mleka znane są od dekad.

 • Kwas linolowy należący do grupy omega-6 redukuje przebarwienia na twarzy, odpowiada za nawilżenie skóry i redukuje czynność gruczołów łojowych;
 • pH mleka jest neutralne - czyli najbardziej optymalny przy pielęgnacji twarzy;
 • Kwas mlekowy należący do grupy alfa-hydroksykwasów to składnik silnie nawilżający i stymulujący odnowę komórkową;
 • Proteiny koziego mleka mają zdolność penetracji warstw naskórka, dzięki czemu dogłębnie nawilżają i odbudowują skórę.

Kozie mleko to naturalne źródło piękna. Warto używać kosmetyków, które je zawierają. Testowałam już kilka serii kosmetyków zawierających ten składnik, toteż seria Vollare bardzo mnie zaciekawiła.Recenzja kremu Vollare Proteiny Koziego Mleka

Krem spełnia swoją rolę w 100%. Nawilża, radzi sobie z suchymi skórkami i mam wrażenie, że delikatnie napina skórę. Nie podrażnił mojej okolicy wokół oczu (chwała mu za to), z którą mam często problemy. Pozostawia delikatny film, więc osobom które takiej powłoczki nie lubią, produkt może nie przypaść do gustu. Polecałabym stosować go na noc, gdyż makijaż nie wygląda na nim zbyt dobrze. Stosunek jakości do ceny powala wręcz na kolana :) Warty przetestowania.


Recenzja maski Vollare Proteiny Koziego Mleka

Maseczka tworzy z kremem zgrany duet. Dwie saszetki spokojnie starczają na 4 użycia. Nawilża i regeneruje skórę. Produkt mogę zaliczyć do ulubieńców miesiąca :)


Nagroda główna, zestaw:
 • Podkład Dr Make Up KLIK
 • Puder ryżowy KLIK
 • Zestaw do stylizacji brwi KLIK
 • 2 lakiery mini KLIKx zestaw nagród dodatkowych:
 • Puder ryżowy
 • 2 lakiery mini


E-mail zgłoszeniowy zatytułuj "Konkurs Vollare". Regulamin konkursu:
 1. Warunkiem uczestnictwa jest polubienie fanpage bloga KLIK
 2. Zgłoszenie do Konkursu polega na przesłaniu we wskazanym w niniejszym Regulaminie terminie na adres marynowskaaleksandra@gmail.com odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z danymi osobowymi (imię, nazwisko, telefon kontaktowy) i zgodą na ich wykorzystanie przez Organizatora w celach związanych z Konkursem.
 3. Uczestnik Konkursu może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
 4. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie przesłanych danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) przez Organizatora dla celów organizacji Konkursu.
 5. Poprzez zgłoszenie udziału w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę i upoważnia Organizatora do przetwarzania jego danych osobowych, w zbiorze danych osobowych dla celów organizacji Konkursu, wyłonienia Laureatów Konkursu oraz wydania Nagród jak również do publikowania tych danych na stronie internetowej Organizatora. Dane osobowe podane przez uczestników konkursu są przetwarzane przez Organizatora, doraźnie, tj. wyłącznie w celu weryfikacji finalisty, wydania nagrody zwycięzcy i ewentualnie publicznego podania imienia i nazwiska zwycięzcy - nie dłużej niż przez okres przeprowadzania Konkursu. Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres Organizatora. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na otrzymywanie informacji o wszystkich zabawach, nagrodach i Konkursach specjalnych prowadzonych w ramach funkcjonowania Konkursu.
 6. Zgłaszając swój udział w Konkursie i biorąc w nim udział, Uczestnik Konkursu podporządkowuje się postanowieniom niniejszego regulaminu Konkursu i wyraża zgodę na jego treść i na związanie się warunkami Konkursu określonymi niniejszym Regulaminem. 

Znacie firmę Verona Cosmetics i ich kosmetyki?
Piszcie w komentarzach!


8 komentarzy:

 1. Znam inne produkty z kozim mlekiem, głównie z Mydlarni u Franciszka, i sprawdzają się bardzo dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 2. O a ja zupełnie nie kojarzę tego kremu ale ja mam skórę mieszaną i dla mnie mógłby się okazać za bardzo odżywczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też mam skórę mieszaną :) u mnie się super sprawdza :) spróbuj sama ;p

   Usuń
 3. Nie znałam wcześniej produktów tej marki. Produkty wydają się bardzo fajne, jestem bardzo ciekawa jak się u mnie sprawdzą :)Gdy będę miała taką możliwość na pewno je przetestuję. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. polecam :) kosztują niewiele, a jakość produktów jest bardzo dobra. Pozdrawiam również i powodzenia :)

   Usuń